TEAM

Maarten Terberg

architect
terberg@e-v-a.net

Studeerde architectuur aan de TU in Delft waar hij in 2003 afstudeerde. Hij vertrok na een aantal jaar in Nederland gewerkt te hebben naar Sydney om … lees meer

Daniel Biesheuvel

architect
biesheuvel@e-v-a.net

Daniël studeerde in 2003 af aan de TU in Delft, waar zijn afstudeerproject werd geselecteerd voor de Archiprix. Bij de jonge architectenprijsvraag… lees meer

Jeroen Baars

architect
baars@e-v-a.net

Jeroen Baars is in 2007 afgestudeerd aan de Academie van Bouwkunst van Amsterdam in de richting Architectuur. Daarvoor heeft hij in 2001… lees meer

Jeroen Makkink

architect
makkink@e-v-a.net

Jeroen Makkink is in 2006 als architect afgestudeerd aan de TU-Delft. Daarvoor heeft hij HTS- en MTS-Bouwkunde gestudeerd, waarbij hij nog… lees meer

Daniël Grobecker

technisch ontwerper
grobecker@e-v-a.net

Floris Mooij

technisch ontwerper
mooij@e-v-a.net

Marc van Zantvliet

stagiair
stagiair@e-v-a.net

Ruben Vermeer

assistent ontwerper
vermeer@e-v-a.net